Hakkımızda

Babymall, 2018 vizyonu ve şirket stratejileri doğrultusunda, çalışanların şu anda sahip oldukları ya da ileride sahip olacakları görevleri daha etkin bir şekilde yapabilmeleri için mesleki bilgilerini geliştiren, davranış, tutum, alışkanlık ve anlayışlarına katkılar sağlamayı amaçlayan, bilgi ve becerilerini artıran eğitim ve gelişim faaliyetlerini yürütmektedir.

Sürekli değişim ve gelişimin yaşandığı anne – baba- bebek sektöründe, ihtiyaç duyulan dinamik, kurum kültürünü benimsemiş insan kaynağını, şirket hedefleri doğrultusunda geliştirmek temel önceliğimizdir.

Şirket vizyon, misyon ve stratejileri doğrultusunda hazırlanan eğitimlerin ihtiyaç belirleme aşamasında; kurum bünyesinde gerçekleştirilen analiz çalışması, performans değerlendirmeleri, kariyer planları ve sektördeki gelişmeler dikkate alınmaktadır. Belirlenen ihtiyaçlar doğrultusunda, iç eğitimci kadromuz eğitimleri geliştirip vermekte, bununla birlikte özel uzmanlık gerektiren alanlarda konusunda uzman eğitim ve danışmanlık firmalarından da destek alınmaktadır.

Vizyonumuz
2023 yılına kadar Global Standartlarda kabul gören Babymall Retail Academy olmak.

Misyonumuz
Anne baba ve bebek için eksiksiz, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmak misyonunu ve sektörün en başarılı markası olma vizyonunu kurum kültürü ve değerlerine uygun olarak gerçekleştirebilecek becerilere sahip uzmanlar ve liderler yetiştirmek.