Terfi ve Yetiştirme Programları

Reyon/Kasa/Depo Yöneticisi Yetiştirme Programı

Babymall mağazalarında satış danışmanı, depo ya da kasa personeli olarak çalışmakta olan çalışanların, seçim süreçleri sonrasında, Reyon/Kasa/Depo Yöneticisi  pozisyonuna atanmak için dahil oldukları terfi ve yetiştirme programıdır.

Sınıf eğitimleri ve iş başı eğitimleri ile mesleki ve yönetsel yetkinliklerin geliştirilmesini hedefleyen yetiştirme programının eğitim süresi 60 gündür.

Program içindeki ölçme ve değerlendirme sonuçlarına göre başarılı olan adaylar Reyon/Kasa/Depo Yöneticisi olarak atanmaya hak kazanırlar.

Yönetici Adayı Eğitim ve Gelişim Programı

Babymall Ailesi’nde çalışmak isteyen adayların, Mağaza 2. Müdürü olarak yetiştirildiği eğitim ve gelişim programıdır.

Sınıf eğitimleri ve iş başı eğitimleri ile mesleki ve yönetsel yetkinliklerin geliştirilmesini hedefleyen eğitim ve gelişim programının süresi 6 aydır. Ayrıca adayların adaptasyon sürecini hızlandırmak ve ihtiyaç duydukları yönetsel desteği sağlamak için; süreç boyunca deneyimli mağaza müdürlerinden mentorluk desteği almaktadırlar.

Program içindeki ölçme ve değerlendirme sonuçlarına göre başarılı olan adaylar Mağaza 2. Müdürü olarak atanmaya hak kazanırlar.

Mağaza Görsel Düzenleme Uzmanı Yetiştirme Programı

Babymall mağazalarında satış danışmanı, depo ya da kasa personeli olarak çalışmakta olan çalışanların, seçim süreçleri sonrasında, Mağaza Görsel Düzenleme Uzmanı pozisyonuna atanmak için dahil oldukları terfi ve yetiştirme programıdır.

Sınıf eğitimleri ve iş başı eğitimleri ile mesleki ve davranışsal yetkinliklerin geliştirilmesini hedefleyen yetiştirme programının eğitim süresi 30 gündür. Eğitim süresince adayların gelişimleri, ağırlıklı olarak mağazalarda gerçekleşen uygulamalı eğitimlerle desteklenmektedir.

Program içindeki ölçme ve değerlendirme sonuçlarına göre başarılı olan adaylar Mağaza Görsel Düzenleme Uzmanı olarak atanmaya hak kazanırlar.